Bardzo złym nawykiem wielu mężczyzn, jest noszenie pieniędzy w kieszeni spodni. Banknoty gniotą się, drobne notorycznie wypadają na podłogę, a samo wyciąganie pieniędzy, kiedy chcą oni za coś zapłaci, wygląda bardzo niekulturalnie. Prawdziwy dżentelmen, niezależnie od sytuacji, nosi przy sobie elegancki portfel męski i trzyma w nim porządek. Żadnych wypadających paragonów czy papierków po gumach do żucia! Jeżeli nadal nie jesteś przekonany do posiadania portfela i uważasz, że to przeżytek dla nudziarzy, przeczytaj nasze argumenty za jego zakupem.

Dodatek prawdziwego dżentelmena

Elegancki portfel męski to podstawa dla każdego mężczyzny, chcącego uznawać się za dżentelmena. Dzięki mnogości modeli, może on wybrać odpowiedni dla siebie. Na rynku znajdziemy zarówno niewielkie fasony pozwalające na trzymanie karty kredytowej, dokumentów i kilku banknotów, jak i większe, często łączące funkcję portfele z opcją pokrowca na telefon. Te drugie mogą szczególnie spodobać się gadżeciarzom, korzystającym często z płatności telefonem. Dzięki temu nie będą musieli dodatkowo sięgać po osobny portfel, aby wręczyć napiwek czy znaleźć drobne na parking. Największe posiadają dodatkowe miejsca na dowód rejestracyjny, co jest świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn lubiących trzymać wszystkie istotne dokumenty w jednym miejscu.

Elegancki portfel męski świadczy o stylu właściciela

Odpowiednio dobrany portfel będzie świetnym dopełnieniem stylu każdego mężczyzny. Pewien problem może stanowić wybór odpowiedniego koloru. Dżentelmen powinien celować w portfel, który będzie kolorystycznie zgodny z noszonymi przez niego paskami i butami. Czarny portfel może dziwnie wyglądać w połączeniu z brązowymi butami i odwrotnie, dlatego dobrze jest zwrócić na to uwagę. Szczególnie powinni zwrócić na to uwagę randkujący mężczyźni, poszukujący drugiej połówki. Kobiety zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły, od wzoru na skarpetkach, aż po portfel. Szkoda więc zmniejszać swoje szanse na udane zakończenie randki, skoro wystarczy zadbać o kilka drobiazgów.

Trzymanie pieniędzy na napiwek w kieszeni jest passe

Podstawowa zasada – trzymanie pieniędzy w kieszeni, poza ryzykiem ich zniszczenia, jest po prostu niekulturalne. Wyobraź sobie sytuację, w której ty i twoja partnerka jesteście na romantycznej kolacji i przychodzi czas na opłacenie rachunku. Jak sądzisz, zostaniesz lepiej przez nią oceniony, gdy sięgniesz po kieszeni po zwitek pogniecionych pieniędzy, a na podłogę rozsypią ci się drobne? Chociażby dla uniknięcia tego typu, zapewne nieprzyjemnych sytuacji, warto posiadać elegancki portfel męski.

Jeżeli szukasz eleganckich portfeli odwiedź naszą stronę https://torbs.pl/c/54/meskie-portfele.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj