Kombinezon jest to element ubioru, który kiedyś produkowany był dla pracowników fizycznych. Jednakże, jego przeznaczenie znacznie się zmieniło i ówcześnie ubierają go nawet aktorki na galę rozdania Oskarów!

Jakie kombinezony dostępne są na rynku?

Tak naprawdę w sklepach bądź w internecie możemy spotkać się z najwymyślniejszymi rodzajami kombinezonów damskich. Są kombinezony wykonane typowo na lato, czyli np. w marynarskie paski, kwiatowe wzory czy o jasnych odcieniach. Najczęściej nie mają rękawków (lub tylko cienkie ramiączka) oraz posiadają krótkie nogawki (jak w szortach).

Możemy również wybrać kombinezony wieczorowe, czyli takie uszyte z eleganckich materiałów (np. z satyny bądź aksamitu). Będą stanowiły efektowną kreację na np. bal sylwestrowy, randkę, galę, do teatru czy na kolację wigilijną.

Jeśli jesteśmy fankami rockowego stylu ubierania się, możemy zdecydować się na kombinezon wykonany ze skóry ekologicznej lub z ciekawie przetartego jeansu. Obok takiej stylizacji mało kto przejdzie obojętnie.

Słowem, żadna okazja nie jest nieodpowiednia dla kombinezonu. Wystarczy tylko właściwie dopasować jego krój oraz materiał do danej sytuacji.

Z czym nosić kombinezon?

Kombinezony można nosić tak naprawdę z różnymi rodzajami biżuterii, z butami zarówno na wysokim, jak i płaskim obcasie. W tym przypadku również należy dobrać odpowiednie dodatki do konkretnego kombinezonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj